KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989103
nr 1398 9103
1800-tal, E Cole. Signerad. Olja på duk, 39x59, yttermått inklusive ram: 63x84 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:46:44
700 kr
900 kr